Novinky ve školním roce 2012/13

Milí členové klubu!
Velkou novinkou je rozšíření činnosti Středoškolského klubu z Gymnázia, Plzeň, Mikulášské náměstí 23 i na Gymnázium Františka Křižíka v Plzni.
Studenti obou gymnázií se tak budou společně potkávat na nejrůznějších mimoškolních akcích.
Těžištěm činnosti klubu zůstává vodní turistika: na jaře 2013 proběhnou vodácké výcviky na Hracholuskách, v létě pak 3-4 letní prázdninové tábory na českých řekách.
Kromě toho plánujeme pokračovat v tradičních turisticko-poznávacích expedicích. V minulých letech jsme byli na Korsice, Slovensku, v Černé Hoře, Albánii, Rumunsku, Norsku ... Letos se o letních prázdninách chystáme do Francie, bude to kombinace hor, poznávání i vodáctví ...
Přednost účasti na všech akcích mají členové Středoškolského klubu - je nutné se přihlásit do konce září.
Těšíme se na společné akce!
Jan Hosnedl - předseda klubu
Radka Lehečková - místopředseda klubu