Vernisáž výstavy Pavla Kantorka a zpráva

Vernisáž proběhla ve středu 3. června za přítomnosti Pavla Kantorka. Zúčastnilo se jí okolo 70 účastníků.
Pavlu Kantorkovi děti z naší školy mu zazpívali Malé kotě, paní ředitelka Šárka Chvalová se s ním vyfotila coby uklízečka jako reminescence jeho vtipu… Celkově se vernisáž moc vydařila, i to snad Pavla Kantorka obměkčilo k tomu, že dětem ve třídě na tabuli namaloval krásnou kočku (což prý jinak zásadně nedělá) a několik koček připojil ke svému podpisu i do svých katalogů na večeři po autogramiádě.
Na výstavě bylo k vidění okolo 90 zvětšenin kreslených vtipů ze všech období jeho práce. Byla otevřená od 4. června do 30. června vždy od 10 do 18 hodin ve všední dny, o víkendech od 14 do 17 hodin, vstup byl zdarma. Navštívilo jí odhadem okolo 350 návštěvníků.
Myslím, že se vernisáž i celá výstava podařila. Pozitivní ohlas je vidět ze zápisů v návštěvní knize. Škoda jen nezájmu médií. Na další akce v atriu se těší

Fotografie z vernisáže