Vody 2012

Zdravíme členy Středoškolského klubu!
V letošním roce bude systém přihlašování na prázdninové vody stejný jako v loňském roce.
Přednost mají členové Středoškolského klubu zaregistrovaní v září (na ně dostáváme dotace).

Přihlašte se nejprve pokusně, pokud jste členy klubu a nepodaří se Vám přihlásit, zajděte co nejdříve za J.Hosnedlem.

Postup pokusného přihlášení na letní prázdninové vody (od 5. do 25. května):
1) Přihlaste se do systému Moodle (na www.mikulasske.cz) pod svým jménem a přihlašovacím heslem
2) Pokud jste členy Středoškolského klubu, objeví se Vám anketa - Letní prázdninové vody,
v ní si zaškrtnete příslušnou "vodu"

--------------------------------------------------------------------------
"Ostrá verze" přihlášení od 27. května 20:00:
1) Přihlaste se do systému Moodle - www.mikulasske.cz/esf
2) Pokud jste členy Středoškolského klubu, objeví se Vám anketa - Letní prázdninové vody – ostrá verze, v ní si zaškrtnete příslušnou "vodu" - lze volbu i měnit.

--------------------------------------------------------------------------

Pokud nejste členy klubu, můžete figurovat pouze jako náhradníci, když členové nebudou mít o tyto vody zájem. Opět se přihlásíte do moodle, naleznete sekci Středoškolský klub – nečlenové. Tam se zaregistrujete na příslušný termín jako náhradníci, členský poplatek 200 Kč doplatíte dodatečně.

· Termíny: POZOR ZMĚNA!!!

· 9.-15.7. – Vltava 1 – hlavní vedoucí Ivan Tafat

· 1.- 7.8. – Berounka – hlavní vedoucí Pavel Taraba

· 8. – 14.8. – Vltava 2 – hlavní vedoucí Radka Lehečková

Berounka je určená pro začátečníky, Vltava pro pokročilejší vodáky.
Podmínkou je členství ve Středoškolském klubu.

Účastnický poplatek bude cca 1950 korun (bude upřesněno)

Děkuji za pochopení
předseda klubu