Přihlášky na letní vody 2011

Zdravíme členy Středoškolského klubu!
V letošním roce bude systém přihlašování na prázdninové vody stejný jako v loňském roce.
Přednost mají členové Středoškolského klubu zaregistrovaní v září (na ně dostáváme dotace).

Přihlašte se nejprve pokusně, pokud jste členy klubu a nepodaří se Vám přihlásit, zajděte co nejdříve za J.Hosnedlem.

Postup pokusného přihlášení na letní prázdninové vody (od 9. do 15. května):
1) Přihlaste se do systému Moodle (na www.mikulasske.cz) pod svým jménem a přihlašovacím heslem
2) Pokud jste členy Středoškolského klubu, objeví se Vám anketa - Letní prázdninové vody,
v ní si zaškrtnete příslušnou "vodu"

--------------------------------------------------------------------------
"Ostrá verze" přihlášení od 17. května 20:00:
1) Přihlaste se do systému Moodle - www.mikulasske.cz/esf
2) Pokud jste členy Středoškolského klubu, objeví se Vám anketa - Letní prázdninové vody – ostrá verze, v ní si zaškrtnete příslušnou "vodu" - lze volbu i měnit.
Pokud nemáte heslo do Moodle, sdělí Vám jej Petr Zrostlík.
--------------------------------------------------------------------------

Pokud nejste členy klubu, můžete figurovat pouze jako náhradníci, když členové nebudou mít o tyto vody zájem. Opět se přihlásíte do moodle, naleznete sekci Středoškolský klub – nečlenové. Tam se zaregistrujete na příslušný termín jako náhradníci, členský poplatek 200 Kč doplatíte dodatečně.
Termíny:
18. - 24.července - Ohře (hl. vedoucí I.Tafat)
akce je určena především pro začátečníky

3. - 9. srpna - VLTAVA 1 (hl. vedoucí J.Hosnedl)

22. - 28. srpna - VLTAVA 2 (hl. vedoucí R.Lehečková)
Účastnický poplatek bude cca 1950 korun (bude upřesněno)

Děkuji za pochopení
předseda klubu